Homepage custom writing services. Straight From The Source write a personal statement for me. Why Not Look Here online assignment writer.

preferujeme v jpg, bude užito jen na web
INFO O KAVÁRNĚ
Popis kavárny
Návrh textu pro popis kavárny ve facebookové galerii zapojených kaváren. Text může být pořadatelem editován. O editaci Vás budeme informovat.
Pět věcí, v nichž je Vaše kavárna jedinečná
KONTAKTY
SOUTĚŽ
Smyslem soutěže není vyhlásit nejlepší kavárnu, ale nabídnout možnost zhodnocení dovedností Vašich baristů profesionálními porotci bez nutnosti účastnit se celorepublikové soutěže. V porotě bude opět Michal Křižka, František Roháček a Adam Neubauer a letos k nim nejspíš přibudou ještě dvě renomované posily. Soutěži bude předcházet také tréninkový den s možností zeptat se před soutěží odborníků na cokoli budete chtít a vše si v klidu vyzkoušet. Na letošní soutěži s námi spolupracuje SCAE.)
REGISTRACE
Registrace je nezávazná. Po jejím odeslání Vás bude kontaktovat naše produkční, zašle Vám přehled nabízených služeb v rámci akce za účastnický poplatek 1500,- Kč. Poté se s vámi produkční sejde osobně a předá Vám veškeré informace. Zapojenou kavárnou Týdne kávy Brno 2014 se stanete po podpisu smlouvy. Uzávěrka zapojení kaváren je 8. 8. 2014.
REGISTROVAT